Telefon
WhatsApp
Asansör Modernizasyon

Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan hemde güvenlik açısından istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir. Asansör revizyonunun getirdiği bazı avantajlar:

Asansörün konforlu bir şekilde çalışmaya devam etmesi
Yeni ürünlerin uygulanmasıyla daha estetik bir görünüm.
Enerji tasarrufu sağlanır.müşterimize teslimatını gerçekleştirmektedir.

Asansör Revizyonu

Kabinler yerinde ve komple sökülerek fabrikasında iç dekorasyona tabi tutulabilir.

Duvar kaplamaları laminat veya krom paslanmaz saç yapılır.

Tavan ve taban döşemesi yenilenerek daha ferah daha aydınlık bir kabin görüntüsü

elde edilebilir.

Yerinde dekorasyon yapılsa bile emniyet yönünden sakıncalı olan kabinler ise,Taşıyıcı Süspansiyonları ve Paraşüt Sistemleri başta olmak üzere, bütünüyle yenilenmek zorundadır.

Kabin Yenilenmesi esnasında tam otomatik kabin içi emniyet kapısı takılması asansörünüzün güvenliğini arttıracaktır

Kat ve Kabin içi butonları digital veya LCD göstergeli olarak yenilenerek kullanıcının son derece estetik ve şık butonları kullanarak tatmini sağlanabilir. Yeni butonların çalışabilmesi için kumanda tablosu ve tesisatın da değişmesi gerekebilir.
Teknik modernizasyon ise sistemin düzgün ve sağlıklı çalışmadığı emniyetten yoksun asansörlere uygulanır. Bu modernizasyonda; aşağıdaki tüm ekipmanlar yenilenebilir.

Eski tip tek hızlı çok ani ve sert duran, sadece basılan kata giden, asansörlerin kumanda tablosu ve makinalarının yenilenmesiyle daha hızlı ve basılan her kata sırayla gidebilen asansörlere dönüşüm mümkündür.

Modernizasyon teklifleri için mutlaka çalışan asansörünüz A dan Z ye incelenerek Teknik İnceleme Raporu doldurulduktan sonra çalışma durumuna uygun olarak teklif hazırlanır.

TEKLİF FORMU