Telefon
WhatsApp
Asansör Montaj

Plaza Asansör Tekirdağ Çorlu`da montaj hizmetleri hususunda sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Referanslarıyla sabitlenmiş güvenirliliği, satış sonrası hizmetleri ve garanti şartlarıylada pekiştirilmiştir. Montaj ekibi alanında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır.

Servis ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerimizin isteklerine en uygun şekilde projelendirip, montaj ekibimizin uygulamasına hazır hale getirir. Son kontrol ekibimiz ise asansörün proje uygunluğunu kontrol edip, asansörü eksiksiz bir şekilde müşterimize teslimatını gerçekleştirmektedir.
Öncelikle Asansör montajı nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeden önce istenilen mevcut asansör kuyusunun Asansör yönetmeliğine uygunluğunun kontrolü açısından İnşaatın Asansör Avan Porojelerine firma mühendislerimiz tarafından incelenerek gerekli kontroller sağlanır. Güncel Asansör yönetmeliklerine uyum sağlaması durumunda, Asansörün hareket edeceği kuyusunun rölövesi alınır. Kuyunun tamamen düzgün olup olmadığı kontrol edilir ve asansör kuyusunun net ölçüleri alınmış olur.

Müşterimizin istekleri dinlenilir ve istemiş olduğu ürünler hakkında bilgilendirme yapılır. Firmamız istenilen ürün hakkında kısa süre içersinde Fiyat Teklini hazırlar ve müşteriye Mail ve Teklif Dosyası olarak kataloglar eşliğinde iletir. Müşterimiz ile Fiyat ve Teslim süresinde mutabık kalınması durumunda Projenin üretimi için start verilir.

Çözüm partnerlerimiz ve Firmamız tarafından üretilen ürünler hazırlandığında Montör Ekiplerimiz eşliğinde Kilitli bir odada muhafaza edilmek suretiyle ürünler şantiyeye indirilir. Ve Asansör Montaj İşlemleri için hazırlıklara başlanılır. Asansör boyutlarına göre asansör montaj ekip sayısı değişmektedir. Standart tüm asansörler 2 Kişilik bir ekiple kat sayısına göre ortalama 30 gün baz alınarak yapılabilinir.

Firmamız Plaza Asansörün Uzman Montörleri kurulum işlemlerine başlar. Herşeyden Önce emnniyet diyerek asansör kuyusunda tehlike yaratılmaması için iskele kurulur ve asansör kuyusunda mastar kuyu hizalama işlemleri yapılır. yapılan bu işlemlerden sonra asansör kabin ve denge ağırlığının düz çıkmasını ve inmesini sağlayan ray ve konsol montajı tamamlanır. Hemen ardından Asansör kapılarının kasa montajları tamamlanır ve kat boşluklarına insanların yanlışlıkla düşmemesi adına gerekli tüm önlemler alınır.

Ray,Konsol ve Kapı Kasalarının montajının ardından makine dairesi bölümüne geçilir ve makine dairesinde makine sehpası,makine,motor montajı ve asansör kumanda panosu montajı ile beraber elektrik panosu montajı,makine dairesi montaj işlemleri bağlantı aşamasına kadar sonlandırılmış olur.

TEKLİF FORMU